[adrotate group="5"]
W imieniu Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Pustyni zapraszamy na Pierwszy Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa, który odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 9:00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Pustyni.
Preferowane zapisy w formie SMS na nr 695967028 lub wiadomość na priv (w teści imię i nazwisko oraz wiek).
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/turniej-tenisa-stolowego-w-pustyni-4508.html
[adrotate group="10"]






