[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Będzie Abolicja dla Mieszkańców Dębickiego ADM-u?

Będzie Abolicja dla Mieszkańców Dębickiego ADM-u?

[adrotate group="5"]

Istnieje szansa na abolicję dla osób mieszkających w lokalach podlegających Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy. Jak mówi prezes Łukasz Paluch tworzony jest właśnie projekt, który umożliwiłby oddłużenie lokatorów nie płacących czynszu.

Według nieoficjalnych informacji od opłaty czynszowej uchyla się prawie 40% mieszkańców ADM-u. Jak dodaje Paluch pomimo, że projekt abolicji nie jest jeszcze gotowy to już teraz wiadomo, że dotyczyć ona będzie jedynie czynszu, a należności za media na pewno zostaną utrzymane.

[adrotate group="10"]