Istnieje szansa na abolicję dla osób mieszkających w lokalach podlegających Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy. Jak mówi prezes Łukasz Paluch tworzony jest właśnie projekt, który umożliwiłby oddłużenie lokatorów nie płacących czynszu.
Według nieoficjalnych informacji od opłaty czynszowej uchyla się prawie 40% mieszkańców ADM-u. Jak dodaje Paluch pomimo, że projekt abolicji nie jest jeszcze gotowy to już teraz wiadomo, że dotyczyć ona będzie jedynie czynszu, a należności za media na pewno zostaną utrzymane.






