[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Wystawa: Renata Szyszlak – rysunek

Wystawa: Renata Szyszlak – rysunek

[adrotate group="5"]
Galeria_mok_2015_sz5 (copy)

Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę: Renata Szyszlak – „Znaki ukryte” – rysunek. Wernisaż odbędzie się 11 września br., tradycyjnie o godz.19.00. Wystawę będzie można zobaczyć przez kolejny miesiąc.

Renata Szyszlak urodzona  w  1974r.  w  Przemyślu.  Studia  w  Wyższej  Szkole  Pedagogicznej w  Rzeszowie  na  kierunku:  Edukacja  Artystyczna  w  Zakresie  Sztuk  Plastycznych.  Dyplom  w  pracowni malarstwa  prof.  zw.  Tadeusza  Gustawa  Wiktora  w  2001  roku.  Obecnie  zatrudniona  jako  profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego w Zakładzie Rysunku na Wydziale Sztuki. W dorobku artystycznym 26 wystaw indywidualnych, udział w kilkudziesięciu wystawach i konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych  w  kraju  i  za  granicą.  Laureatka  kilku  nagród  i  wyróżnień  krajowych oraz  międzynarodowych,  min.  Grand  Prix  Ministra  Kultury  i  Dziedzictwa  Narodowego w Międzynarodowym Triennale Malarstwa Regionu Karpat – Srebrny Czworokąt 2012 oraz Nagrody  Artystycznej im. Mariana Strońskiego 2013.

źródło: UM Dębica
[adrotate group="10"]