[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica W najbliższą niedzielę wspomnienie śp. Heleny Kmieć w 4. rocznicę śmierci...

W najbliższą niedzielę wspomnienie śp. Heleny Kmieć w 4. rocznicę śmierci i 30. rocznicę urodzin

[adrotate group="5"]

Wspomnienie  śp. Heleny Kmieć w najbliższą niedzielę. Modlitwą upamiętnimy 4 rocznicę Jej tragicznej śmierci oraz 30 rocznicę urodzin. 7 lutego o godz.12.00 odprawiona zostanie „Msza św. dziękczynna za dar życia Heleny, które niespodziewanie zakończyła na ziemi boliwijskiej, 24 stycznia 2017 r., w czasie wypełniania misji, w ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator, w ochronce w Cochabambie”. Transmisja z nabożeństwa w kościele parafialnym pw. Świętej Jadwigi w Dębicy dostępna będzie on-line.

Wystawa plenerowa pt. „Helena Kmieć. Ona pięknie żyła. Pokazała, że można” dostępna będzie od 6 do 13 lutego przy kościele św. Jadwigi w Dębicy. „Helenka poświęciła swój czas i zdolności, aby dawać świadectwo o Miłości Boga – dawcy jej życia i talentów oraz o miłości bliźniego przez radość czynienia dobra dla innych, wszędzie gdzie się znajdowała: gdy się uczyła, pracowała, pielgrzymowała, ewangelizowała” – piszą siostry Służebniczki.

Dostęp do transmisji Mszy św. jest pod takim linkiem: http://www.swjadwiga.info/transmisja-internetowa

Zobacz też: Misyjne świadectwa i modlitwa za śp. Helenę Kmieć na czuwaniu młodych w Dębicy

Misyjne świadectwa i modlitwa za śp. Helenę Kmieć na czuwaniu młodych w Dębicy

[adrotate group="10"]