Informacja LGD Ropczyce
Zmiana Lokalnej Strategii Rozwoju – konsultacje społeczne
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin ogłasza konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2022.
Konsultacje dotyczą następujących zmian:
Przeliczenia wartości budżetu LSR na walutę euro.Przesunięcia oszczędności, w tym wynikających z różnic kursowych z zakończonych przedsięwzięć do przedsięwzięć:1.1.1 – Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych na obszarze LSR1.1.2 – Rozwijanie podmiotów gospodarczych2.1.1 – Budowa i przebudowa obiektów niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w tym z uwzględnieniem zastosowań mających na celu ochronę środowiska3.1.2 – Ochrona i promocja lokalnego dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego lub historycznego obszaru (GRANT)4.2.1 – Wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych oraz aktywnego udziału społeczeństwa w procesie realizacji LSR (GRANT)Urealnienia wskaźników produktu dla przedsięwzięć przewidzianych w LSR.
Uwagi, opinie prosimy zgłaszać osobiście do naszego biura lub mailowo: biuro@partnerstwo5gmin.pl do 23 grudnia 2020 r. do godziny 15:30.
Projekt zmiany LSR wraz z formularzem zgłaszania uwag dostępny jest pod adresem: http://partnerstwo5gmin.pl/zmiana-lokalnej-strategii-wyboru-konsultacje-spoleczne/
Źródło: https://www.czarna.com.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=24&dzialy=24&akcja=artykul&artykul=1344



