[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł „Metrem, żaglowcem, na chmurze matematyczno – geograficzne podróże”

„Metrem, żaglowcem, na chmurze matematyczno – geograficzne podróże”

[adrotate group="5"]
metrem mini20 marca 2018 w II LO w Dębicy odbył się powiatowy matematyczno -geograficzny konkurs dla gimnazjalistów: „Metrem, żaglowcem, na chmurze matematyczno – geograficzne podróże”. W konkursie wzięły udział gimnazja: MG1, MG3, MG4 z Dębicy, MG z Latoszyna oraz MG z Pustkowa. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów. Pierwsze miejsce zajęła uczennica MG3 Monika Sarama. Uczennicę do konkursu z matematyki przygotowała pani Danuta Czernecka, z geografii pani Anna Doniec. Drugie miejsce zajął Grzegorz Olechowski z MG1. Ucznia z matematyki przygotowała pani Alicja Poręba a z geografii pani Renata Kantor. Trzecie miejsce zajął uczeń z MG3 Jakub Jarosz, do konkursu z matematyki ucznia przygotowała pani Danuta Skiba a z geografii pani Anna Doniec.
 
Nagrody dla uczniów sponsorowało Starostwo Powiatowe w Dębicy.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE
Zdjęcie udostępnione przez II LO w Dębicy

źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]