W ten weekend armia aniołów łączy swoje siły, aby wspólnie pomóc Andrzejowi wygrać walkę z chorobą! 5 i 6 grudnia w Dębicy zaplanowano moc atrakcji, podczas których będą zbierane środki na zakup niezbędnego leku o nazwie Adcetris. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym szczytnym wydarzeniu. Każdy z nas może być świętym Mikołajem.
W akcję pomocy Andrzejowi włączyło się wiele osób. W tym gronie nie zabrakło także gwiazd! Gościem specjalnym niedzielnego, mikołajkowego wieczoru będzie zespół PIERSI.
Główne wydarzenia weekendu rozpoczną się w niedzielę, 6 grudnia o godzinie 15:00 na hali MOSIR w Dębicy. A tam: trening fitness, występy taneczne i muzyczne oraz pokaz mody. Dodatkowo przygotowano dwie strefy: rozrywkowo-sportową oraz wystawienniczo-gastronomiczną.
Koncert zespołu PIERSI to nie jedyna atrakcja mikołajkowego wieczoru dla Andrzeja! 6 grudnia wystąpią również: dębickie kapele THE FLOWERS oraz Nazwa Własna, Kinga i Agnieszka Kutrzeba a także Monika Pilarczyk. Start muzycznej imprezy już o 19:00 na w Domu Kultury MORS. Dodatkowo, przez cały weekend będą odbywać się liczne imprezy towarzyszące: Hokej: turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, Piłka siatkowa – Młoda Liga, Piłka nożna – turniej DAP Anturja CUP oraz rewia łyżwiarska „Kopciuszek”.
Andrzeja wpierać można również dokonując wpłat bezpośrednio na konto Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa” ul. Dębicka 44, 39-207 Brzeźnica, Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Dębicy, nr rachunku: 23 8642 1139 2013 3902 8554 0001 z dopiskiem „Andrzej Burdzy”.









