[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł 4 czerwca Urząd Gminy Dębica będzie zamknięty.

4 czerwca Urząd Gminy Dębica będzie zamknięty.

[adrotate group="5"]

Informujemy, że w związku z Zarządzeniem Wójta Gminy Dębica nr 15/WO/2020 z dnia 23 kwietnia 2021 roku ustala się dzień 4 czerwca 2021 r. dniem wolnym od pracy Urzędu Gminy Dębica za dzień ustawowo wolny od pracy przypadający w sobotę tj. w dniu 1 maja 2021 r.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/4-czerwca-urzad-gminy-debica-bedzie-zamkniety-2059.html

[adrotate group="10"]