3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila za nami

reklama
3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila

Kilkuset biegaczy w tym ponad 100 dzieci do lat 10 wzięło udział w 3. Dziesiątce z Tikkurilą która odbyła się w niedzielę 29 maja w Dębicy. Organizatorem imprezy był Klub Biegacza Maratończyk Dębica, we współpracy z firmą Tikkurila Polska.

3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila Dsc04884 (copy) 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila 3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila

Bieg dla dzieci Tikkurila Minimaraton wystartował o godzinie 10.00 spod ratusza. Dzieci, wśród których znalazły się także 2 i 3 letnie maluchy pobiegły na dystansie od 50-400 metrów . Wszystkie dzieci, które ukończyły bieg otrzymały medale, upominki oraz słodycze. Dla najmłodszych uczestników biegu organizatorzy zaplanowali także zabawy i konkursy, które odbędą się po biegach.
O godzinie 11.00 na dystansie 10 km wystartowali dorośli w 3. Dębickiej Dziesiątce z Tikkurilą. Na liście uczestników znaleźli się biegacze m.in. z Rzeszowa, Jasła, Ropczyc, Wierzchosławic, Jarosławia, Tarnowa, Stalowej Woli, Chrzanowa, Buska – Zdroju, Radomyśla Wielkiego, Dąbrowy Tarnowskiej, Trzciany i Łańcuta. Najliczniejszą grupę uczestników stanowili dębiczanie i mieszkańcy powiatu dębickiego. Trasa 10 kilometrowego biegu rozpoczęła się przy ul. Ratuszowej i wiodła ul. Saperów, ul. Kościuszki, ul. Kosynierów Racławickich, ul. Mościckiego, ul. Metalowców. Mimo bardzo upalnego dnia wszyscy startujący ukończyli bieg.

Galeria zdjęć na FB – zobacz

źródło: UM Dębica