25 lipca kolejna wycieczka rowerowa z burmistrzem

Dscf4922

Już w przyszłą sobotę 25 lipca burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców Dębicy na kolejną wycieczkę rowerową tym razem do Zasowa. Współorganizatorem wycieczki będzie wójt Gminy Żyraków Marek Rączka.

Podobnie jak 11 lipca start wycieczki będzie miał miejsce o godz. 15.00 z ul. Akademickiej, za Urzędem Miejskim. Trasa przejazdu będzie wiodła z Dębicy przez  Zawierzbie, Kolonię Żyrakowską Żyraków, Wolę Żyrakowską, Mokre do Zasowa.
Na granicy miasta z gminą, na Zawierzbiu uczestników wycieczki  przywita wójt Gminy Żyraków  Marek Rączka, który również zapowiedział swój udział w rowerowej wyprawie. Z  Zawierzbia amatorzy czterech kółek pojadą przez Kolonię Żyrakowską do Zasowa.  
W Zasowie w tutejszym zabytkowym parku przy szkole i w sąsiedztwie ruin pałacu Łubieńskich uczestnicy wycieczki spotkają się przy grillu, którego organizatorem i sponsorem będzie Gmina Żyraków.
Powrót do Dębicy zaplanowany trasą przez Sikornik, Wiewiórkę, Wolę Wielką i Straszęcin zaplanowany został na godzinę 19.00 – 20.00.
Zapraszamy!

 

źródło: UM Dębica