[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł 1 sierpnia zawyją syreny alarmowe

1 sierpnia zawyją syreny alarmowe

[adrotate group="5"]
30 lipca 2021

W niedzielę, 1 sierpnia przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17:00 cała Polska zatrzyma się na kilkadziesiąt sekund ciszy.

W Dębicy także zostanie uczczona rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego poprzez włączenie o godz. 17:00 syren alarmowych na terenie miasta.

Zostanie wyemitowany jednominutowy ciągły sygnał dźwiękowy. W ten sposób oddamy cześć bohaterom Powstania Warszawskiego, którzy walczyli o wyzwolenie stolicy i przywrócenie niepodległego państwa.

Źródło: https://debica.pl/1-sierpnia-zawyja-syreny-alarmowe/

[adrotate group="10"]